1. Co to jest strefa PREMIUM?

Strefa PREMIUM to obszar przeznaczony na dodatkowe materiały dydaktyczne. Znajdziemy tutaj karty z ćwiczeniami (w formie plików pdf), dzięki którym możemy utrwalić zagadnienie omówione w artykule.

W strefie PREMIUM znajdą się karty pracy do artykułów z każdej kategorii (gramatyka, słownictwo, wymowa oraz “Pół żartem, pół serio”), przy czym wpisy poświęcone idiomom, cieszące się największą popularnością w sieci, jako pierwsze zostają wzbogacone o karty pracy.

Liczba artykułów ze strefą PREMIUM regularnie wzrasta. Planuję załączać karty z ćwiczeniami do co najmniej dwóch artykułów tygodniowo. Sprawdź, które z opublikowanych dotychczas artykułów zawierają karty pracy tutaj.


2. Co jest dostępne poza strefą PREMIUM?

Regularnie tworzę i publikuję nowe artykuły. Dostęp do ich treści pozostaje bez zmian. W strefie PREMIUM mamy dodatkowo karty z ćwiczeniami.


3. Czy dostęp do strefy PREMIUM jest płatny?

Strefa PREMIUM jest w trakcie tworzenia. Na chwilę obecną każdy subskrybent może korzystać z niej bezpłatnie. Przypomnę, że strefa PREMIUM dostępna jest tylko po zalogowaniu. W przyszłości, kiedy osiągnięta zostanie liczba min. 50 wpisów opatrzonych zawartością PREMIUM, planuję niewielką miesięczną opłatę subskrypcyjną, rzędu 5-10 zł.


4. Dla kogo jest strefa PREMIUM?

Dla wszystkich, którzy znaleźli na mojej stronie zagadnienie, które chcieliby utrwalić wykonując ćwiczenia.


5. Jak otrzymać dostęp do strefy PREMIUM?

Nic prostszego – wystarczy zapisać się na mój newsletter.


Uzyskaj bezpłatny dostęp zapisując się na mój newsletter: