LOIP English and Polish lessons via Skype


Poznaj skuteczne techniki nauczania języka angielskiego na żywo przez Internet, opracowane przez nauczyciela, który na przełomie lat poszerzał swoją wiedzę i doskonalił swoje umiejętności metodyczne.

Indywidualne lekcje online z LOIP

Nauka języka obcego przez Skype’a z LOIP ma mnóstwo zalet.

KOMFORT
Brak potrzeby wychodzenia z domu – lekcje online.

BEZPIECZEŃSTWO
Brak potrzeby odwiedzania obcych.

CZAS RZECZYWISTY
Lekcje na żywo one-to-one.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO UCZNIA
Poznam Twoje potrzeby, dobiorę odpowiedni materiał i pomogę Ci osiągnąć Twoje cele językowe.

NATYCHMIASTOWA INFORMACJA ZWROTNA OD NAUCZYCIELA
Twoje mocne strony, jak i słabości, są omawiane na bieżąco.

NOTATKI Z KAŻDEJ LEKCJI
Dostęp do “wirtualnego notatnika” pozwala Ci zajrzeć do omawianego materiału w każdej chwili i z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu.

SKUTECZNOŚĆ
Skuteczny system powtórek nie pozwoli Tobie zapomnieć omówionego wcześniej materiału.

DOŚWIADCZENIE
Nauczyciel języka obcego z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym.

PRZYSTĘPNOŚĆ
Płatność dokonywana jest po każdej lekcji.

DARMOWA LEKCJA PRÓBNA
Spróbuj zanim się zdecydujesz.

CZUJESZ, ŻE TAKA FORMA NAUKI JEST DLA CIEBIE?

Zapisz się na darmową lekcję próbną i się przekonaj!


Chciałabym powiedzieć Ci więcej o moim przygotowaniu zawodowym.  Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.  Tam też ukończyłam studia podyplomowe w zakresie nauczania języka polskiego jako obcego. Od ponad 15 lat pracuję jako nauczyciel języków obcych. Byłam nauczycielem akademickim, ale postanowiłam założyć firmę LOIP, by móc pracować z domu. Pracując z wieloma osobami o rozmaitych  celach językowych, zdobyłam ogromne doświadczenie w nauczaniu języka obcego. Wszystkie lekcje są dostosowane do potrzeb moich uczniów.  Niektórym z nich pomagam doskonalić wszystkie aspekty języka: mówienie, czytanie, pisanie, słuchanie. Osobom, które pragną immersji, czyli zanurzenia w języku obcym, przygotowuję zajęcia mające na celu rozwijanie umiejętności mówienia i słuchania. Uczniom zainteresowanym doskonaleniem umiejętność posługiwania się językiem angielskim w sytuacjach zawodowych pomagam wzbogacić ich słownictwo specjalistyczne, jak i doskonalić umiejętności komunikacyjne potrzebne w sytuacjach biznesowych.

DOŁĄCZ TERAZ DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

POLISH LANGUAGE LESSONS

Enjoy tailor-made lessons prepared just for you by a Polish native speaker with postgraduate studies in teaching Polish as a foreign language and long hands-on experience in teaching via Skype.

My name is Kinga and I am the founder of LOIP. I am a teacher of English and Polish. I am a native speaker of Polish. I have graduated in English from Nicolaus Copernicus University in Toruń. I have made postgraduate studies in the field of Teaching Polish as a Foreign Language. Currently I teach English and Polish as a foreign language, mostly via Skype. My lessons are meticulously prepared. During my classes I use a whole range of interesting teaching material in the form of video, audio and interactive exercises. I teach for pleasure and with pleasure, ensuring that my students study systematically and absorb the material presented thoroughly.

BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA

Oferuję bezpłatną lekcję próbną (około 30 minut), podczas której sprawdzam Twój poziom biegłości językowej za pomocą krótkiego testu i rozmowy w języku docelowym. Ponadto, celem takiego spotkania jest zapoznanie Ciebie z moimi technikami nauczania języka obcego przez Skype i wyjaśnienie wymagań technicznych koniecznych przy naszej wspólnej nauce.

CENA REGULARNEJ LEKCJI

Regularna lekcja trwa 45 minut i kosztuje 45 zł.

METODY PŁATNOŚCI

Oferuję dwa sposoby dokonywania płatności za lekcje:

 –  przelew PayPal 

–  zwykły przelew bankowy na konto firmy LOIP

Płatność jest dokonywana po każdej lekcji.

Zobacz też:
Zasady odwoływania lekcji
Wymagania techniczne

ROZKŁAD GODZIN

Lekcja ze mną trwa 45 minut i zaczyna się o pełnej godzinie.
Pracuję w następujących godzinach (czas środkowoeuropejski).

poniedziałek

08:00 – 08:45
09:00 – 09:45
10:00 – 10:45
11:00 – 11:45

16.00 – 16.45
17:00 – 17:45
18:00 – 18:45

wtorek

08:00 – 08:45
09:00 – 09:45
10:00 – 10:45
11:00 – 11:45

16.00 – 16.45
17:00 – 17:45
18:00 – 18:45

środa

08:00 – 08:45
09:00 – 09:45
10:00 – 10:45
11:00 – 11:45

16.00 – 16.45
17:00 – 17:45
18:00 – 18:45

czwartek

08:00 – 08:45
09:00 – 09:45
10:00 – 10:45
11:00 – 11:45

16.00 – 16.45
17:00 – 17:45
18:00 – 18:45

piątek

08:00 – 08:45
09:00 – 09:45
10:00 – 10:45
11:00 – 11:45

16.00 – 16.45
17:00 – 17:45
18:00 – 18:45

BRAK MIEJSC
Na chwilę obecną nie dysponuję wolnymi terminami lekcji.
Wybierz najlepszą dla siebie godzinę i wpisz się na listę osób oczekujących wypełniając formularz.

Moje lekcje prowadzę w regularnych godzinach, ponieważ wierzę, że zorganizowany sposób nauki jest najkorzystniejszy zarówno dla ucznia, jak i nauczyciela. Moi klienci doceniają stałe godziny pracy, które pozwalają “wpleść” lekcje języka w cotygodniową rutynę.
Jednak w życiu zdarzają się różne sytuacje, w których z pewnych powodów nie będziemy mogli zrealizować zaplanowanej lekcji. Aby uniknąć nieporozumień z tym związanych, przygotowałam kilka zasad, które regulują kwestię odwoływania zaplanowanych lekcji:

  • Lekcja odwołana minimum 24 godziny przed planowanym terminem traktowana jest jako nieprzeprowadzona, stąd opłata za nią nie jest pobierana.
  • Lekcja odwołana później niż 24 godziny przed planowanym terminem traktowana jest jako przeprowadzona, co skutkuje koniecznością opłacenia jej.
  • Należy pamiętać, że powyższe zasady obowiązują nawet w przypadku choroby lub z powodu sytuacji od nas niezależnych. Co więcej, zasady te obowiązują również nauczycielkę. Jeśli odwołam lekcję i nie zachowam owych 24 godzin, zobowiązuję się przeprowadzić nieodpłatną lekcję w najbliższym zaplanowanym terminie.
  • Jeżeli lekcja nie została odwołana a uczeń nie zgłasza się w zaplanowanym terminie, czekam maksymalnie 15 minut od zaplanowanej godziny. Niezależnie od tego, czy uda się nam skontaktować, taka lekcja jest uznana za przeprowadzoną. Ewentualny czas spóźnienia wlicza się do czasu trwania lekcji.

Zastrzegam sobie prawo do zakończenia współpracy, jeżeli spełnienie powyższych warunków nie będzie możliwe.

Zanim zaczniemy, warto się upewnić, że wszystkie wymagania techniczne zostały spełnione.

SPRZĘT

Po pierwsze, lekcje są w formie czatów wideo, więc należy przygotować kamerkę internetową i mikrofon. Twój telefon zapewne ma te dwa elementy.

OPROGRAMOWANIE

Po drugie, należy mieć zainstalowany program do czatów wideo. Najczęściej rozmawiam ze swoimi uczniami przez  Skype lub WhatsAppW razie potrzeby korzystam również z Google Hangouts lub Facebook.

Po trzecie, materiały wysyłane są drogą mailową, stąd potrzebujesz mieć konto e-mail.

KONTO GOOGLE

Konto Google daje dostęp do różnych usług, z których korzystamy w czasie lekcji, tj. email (Gmail), dokumenty (Google Docs), rysunki (Google  Drawings), dysk Google (Google Drive). Jeśli masz adres Gmail, oznacza to, że masz już konto Google, a tym samym dostęp do usług Google, z których korzystamy na spotkaniach. Podczas lekcji tworzymy i edytujemy wspólny plik tekstowy (Google Doc) w czasie rzeczywistym, tzn. nauczyciel i uczeń, którzy wprowadzają zmiany w tekście, są w stanie je zobaczyć znak po znaku. Każda lekcja ma przypisany dokument tekstowy (Google Doc) z treścią przebiegu spotkania. Tutaj uczestnicy, tzn. nauczyciel i uczeń, notują zagadnienia gramatyczne, jak i wprowadzone słownictwo. Ten dokument stanowi pewnego rodzaju wspólny notatnik, który można otworzyć w dowolnym czasie w przeglądarce internetowej i sprawdzić zagadnienia z poprzedniej lekcji, wpisać treść zadania domowego, czy przygotować się do zapowiedzianego testu.

ZASTANAWIASZ SIĘ, CZY TAKA FORMA NAUKI JEST DLA CIEBIE ?

Zapisz się na darmową lekcję próbną i się przekonaj!