LOIP English and Polish lessons via Skype


Poznaj skuteczne techniki nauczania języka angielskiego na żywo przez Internet, opracowane przez nauczyciela, który na przełomie lat poszerzał swoją wiedzę i doskonalił swoje umiejętności metodyczne.

Indywidualne lekcje online z LOIP

Nauka języka obcego online z LOIP ma mnóstwo zalet.


INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO UCZNIA
Poznam Twoje potrzeby, dobiorę odpowiedni materiał i pomogę Ci osiągnąć Twoje cele językowe.
Lekcje wyłącznie indywidualne (one-to-one).


SKUTECZNOŚĆ
Dostęp do „wirtualnego notatnika” pozwala Ci zajrzeć do omawianego materiału w każdej chwili i z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu.
Skuteczny system powtórek nie pozwoli Tobie zapomnieć omówionego wcześniej materiału.
Nauczyciel języka obcego z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym.
Korzystanie z autorskich materiałów dydaktycznych dostępnych w strefie PREMIUM.


PRZYSTĘPNOŚĆ – BEZPIECZEŃSTWO – KOMFORT
Płatność dokonywana jest po każdej lekcji.


DARMOWA LEKCJA PRÓBNA
Spróbuj zanim się zdecydujesz.


CZUJESZ, ŻE TAKA FORMA NAUKI JEST DLA CIEBIE?

Zapisz się na darmową lekcję próbną i się przekonaj!

POLISH LANGUAGE LESSONS

Enjoy tailor-made lessons prepared just for you by a Polish native speaker with postgraduate studies in teaching Polish as a foreign language and long hands-on experience in teaching online.

My name is Kinga and I am the founder of LOIP. I am a teacher of English and Polish. I am a native speaker of Polish. I have graduated in English from Nicolaus Copernicus University in Toruń. I have done postgraduate studies in the field of Teaching Polish as a Foreign Language. Currently, I teach English and Polish as a foreign language online. My lessons are meticulously prepared. During my classes, I use a whole range of interesting teaching material (some of which have been created by me) in the form of video, audio and interactive exercises. I teach for pleasure and with pleasure, ensuring that my students study systematically and achieve their language goals.

BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA

Oferuję bezpłatną lekcję próbną (około 30 minut), podczas której sprawdzam Twój poziom biegłości językowej za pomocą krótkiej rozmowy w języku docelowym. Ponadto, celem takiego spotkania jest opracowanie planu Twojej nauki, precyzując Twoje potrzeby i dobierając odpowiedni materiał dydaktyczny. Zapoznam Ciebie z moimi metodami nauczania języka obcego, przedstawię kilka nieodzownych narzędzi, które pomogą nam osiągnąć Twój cel językowy.METODY PŁATNOŚCI

Oferuję dwa sposoby płatności, którą należy dokonać po przeprowadzonej lekcji:

  • przelew PayPal 
  • zwykły przelew bankowy na konto firmy LOIP

Na życzenie wystawiam fakturę.

Zobacz też:
Zasady odwoływania lekcji
Wymagania techniczne

ROZKŁAD GODZIN

Lekcja ze mną trwa 45 minut i zaczyna się o pełnej godzinie.

Pracuję w następujących godzinach (czas środkowoeuropejski).

poniedziałek

08:00–08:45
09:00–09:45
10:00–10:45
11:00–11:45
12:00–12:45
13:00–13:45

BRAK MIEJSC
Na chwilę obecną nie dysponuję wolnymi terminami lekcji.
Wybierz najlepszą dla siebie godzinę i wpisz się na listę osób oczekujących.

Lista osób oczekujących

Wybierz najlepszą dla siebie godzinę i, jak tylko zwolni się wybrany termin, dam znać.

Moje lekcje prowadzę w regularnych godzinach, ponieważ wierzę, że zorganizowany sposób nauki jest najkorzystniejszy zarówno dla ucznia, jak i nauczyciela. Moi klienci doceniają stałe godziny pracy, które pozwalają “wpleść” lekcje języka w cotygodniową rutynę.
Jednak w życiu zdarzają się różne sytuacje, w których z pewnych powodów nie będziemy mogli zrealizować zaplanowanej lekcji. Aby uniknąć nieporozumień z tym związanych, przygotowałam kilka zasad, które regulują kwestię odwoływania zaplanowanych lekcji:

  • Lekcja odwołana minimum 24 godziny przed planowanym terminem traktowana jest jako nieprzeprowadzona, stąd opłata za nią nie jest pobierana.
  • Lekcja odwołana później niż 24 godziny przed planowanym terminem traktowana jest jako przeprowadzona, co skutkuje koniecznością opłacenia jej.
  • Należy pamiętać, że powyższe zasady obowiązują nawet w przypadku choroby lub z powodu sytuacji od nas niezależnych. Co więcej, zasady te obowiązują również nauczycielkę. Jeśli odwołam lekcję i nie zachowam owych 24 godzin, zobowiązuję się przeprowadzić nieodpłatną lekcję w najbliższym zaplanowanym terminie.
  • Jeżeli lekcja nie została odwołana a uczeń nie zgłasza się w zaplanowanym terminie, czekam maksymalnie 15 minut od zaplanowanej godziny. Niezależnie od tego, czy uda się nam skontaktować, taka lekcja jest uznana za przeprowadzoną. Ewentualny czas spóźnienia wlicza się do czasu trwania lekcji.

Zastrzegam sobie prawo do zakończenia współpracy, jeżeli spełnienie powyższych warunków nie będzie możliwe.

Zanim zaczniemy, warto się upewnić, że wszystkie wymagania techniczne zostały spełnione.

SPRZĘT

Lekcje są w formie czatów wideo, więc należy przygotować kamerkę internetową i mikrofon. Twój telefon zapewne ma te dwa elementy.

OPROGRAMOWANIE

Najczęściej rozmawiam ze swoimi uczniami przez  Skype, Whereby lub WhatsAppW razie potrzeby korzystam również z Facebook Messenger.

Materiały wysyłane są drogą mailową, stąd potrzebujesz mieć konto e-mail.

KONTO GOOGLE

Konto Google daje dostęp do różnych usług, z których korzystamy w czasie lekcji, tj. email (Gmail), dokumenty (Google Docs), rysunki (Jamboard), dysk Google (Google Drive). Jeśli masz adres Gmail, oznacza to, że masz już konto Google, a tym samym dostęp do usług Google, z których korzystamy na spotkaniach. Podczas lekcji tworzymy i edytujemy wspólny plik tekstowy (Google Doc) w czasie rzeczywistym, tzn. nauczyciel i uczeń, którzy wprowadzają zmiany w tekście, są w stanie je zobaczyć znak po znaku. Każda lekcja ma przypisany dokument tekstowy (Google Doc) z treścią przebiegu spotkania. Tutaj uczestnicy, tzn. nauczyciel i uczeń, notują zagadnienia gramatyczne, jak i wprowadzone słownictwo. Ten dokument stanowi pewnego rodzaju wspólny notatnik, który można otworzyć w dowolnym czasie w przeglądarce internetowej i sprawdzić zagadnienia z poprzedniej lekcji, wpisać treść zadania domowego, czy przygotować się do zapowiedzianego testu.

ZASTANAWIASZ SIĘ, CZY TAKA FORMA NAUKI JEST DLA CIEBIE ?

Zapisz się na darmową lekcję próbną i się przekonaj!

Tu Kinga Raatz. Jestem nauczycielką języka angielskiego oraz polskiego jako obcego. W 2003 r. ukończyłam filologię angielską ze specjalizacją nauczycielską (metodyka) na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu,  gdzie również zrobiłam studia podyplomowe w zakresie nauczania języka polskiego jako obcego (w 2015 r.) i redaktorsko-wydawniczym (w 2022 r.). Doświadczenie zdobyłam ucząc młodzież szkół średnich oraz osoby dorosłe (pracując ze studentami bydgoskich uczelni, m.in. Politechniki Bydgoskiej, WSG i KPSW). W 2016 postanowiłam założyć firmę LOIP. Prowadzę indywidualne lekcje z słuchaczami z różnych zakątków świata, pomagając im doskonalić umiejętność swobodnego i skutecznego posługiwania się językiem obcym. Wszystkie lekcje są dostosowane do potrzeb moich uczniów.  Niektórym z nich pomagam doskonalić wszystkie aspekty języka: mówienie, czytanie, pisanie, słuchanie. Osobom, które pragną immersji, czyli zanurzenia w języku obcym, przygotowuję zajęcia mające na celu rozwijanie umiejętności mówienia i słuchania. Uczniom zainteresowanym doskonaleniem umiejętność posługiwania się językiem w sytuacjach zawodowych pomagam wzbogacić ich słownictwo specjalistyczne, jak i doskonalić umiejętności komunikacyjne potrzebne w sytuacjach biznesowych.

Z myślą o tych, którym nie jestem w stanie pomagać osobiście, prowadzę blog, fanpage oraz profil na IG. W mediach społecznościowych dzielę się pomysłami i wskazówkami, które sama wykorzystuję na swoich zajęciach (infografiki i karty pracy).