Hej :) Mam na imię Kinga i na co dzień pomagam swoim uczniom doskonalić umiejętność swobodnego i skutecznego posługiwania się językiem obcym.

W 2003 ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie również zrobiłam studia podyplomowe w zakresie nauczania języka polskiego jako obcego. Doświadczenie zdobyłam ucząc młodzież szkół średnich oraz osoby dorosłe (głównie pracując ze studentami bydgoskich uczelni).

W 2016 założyłam firmę LOIP, by móc pogodzić obowiązki domowe z pracą. Aktualnie nauczam online języka angielskiego i polskiego jako obcego. Prowadzę indywidualne lekcje z słuchaczami z różnych zakątków świata. Uczę chętnie i z przyjemnością, dbając o to, aby moi uczniowie solidnie przećwiczyli i dobrze przyswoili przedstawiony materiał. Cieszę się, kiedy mogę pomagać innym realizować ich cele językowe.

Z myślą o tych, którym nie jestem w stanie pomagać osobiście, prowadzę blog oraz fanpage. Publikowane artykuły, często opatrzone infografikami, mają na celu pomóc osobom zainteresowanym doskonaleniem języka angielskiego uwolnić się od wielu powszechnych błędów, które spotykam w swojej pracy.  Przywiązuję szczególną uwagę do poprawności. Błędy dekoncentrują, wybijają naszego rozmówcę z rytmu rozmowy. Dla wszystkich, którzy cenią sprawną komunikację w języku angielskim, stworzyłam cykl minikursów elektronicznych “Zerwij z błędami gramatycznymi“.


“Sukces nauczyciela jest w rękach ucznia, nie odwrotnie”.


Carlos Ruiz Zafón