maki001Loip oferuje lekcje języka polskiego z rodzimym użytkownikiem. Od ponad 10 lat pracuję jako nauczyciel języków obcych. Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie nauczania języka polskiego jako obcego na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu.  Byłam nauczycielem akademickim, ale postanowiłam założyć firmę Loip, by móc pracować z domu. Mam duże doświadczenie praktyczne w nauczaniu języka obcego przez Skype’a. Zapewniam bezpłatne materiały edukacyjne. Podczas zajęć wykorzystuję filmy dostępne na Youtube oraz różnorodne ćwiczenia interaktywne osiągalne w sieci. Wszystkie lekcje są dostosowane do Twoich potrzeb. Moją intencją jest pomóc Ci osiągnąć Twoje cele.

Możesz zdecydować się na:

JĘZYK POLSKI OGÓLNY

Podczas takich zajęć wszystkie aspekty języka: mówienie, czytanie, pisanie, słuchanie i gramatyka są w równym stopniu ćwiczone. Tutaj często pracujemy z ogólnymi podręcznikami do nauki języka polskiego jako obcego.

KONWERSACJE

Głównym celem tych zajęć jest immersja, czyli zanurzenie w języku obcym. Tutaj skupiamy się na umiejętności mówienia i słuchania.

JĘZYK POLSKI W BIZNESIE

Głównym celem tych zajęć jest rozwijanie i wzbogacania słownictwa specjalistycznego, związanego z Twoją pracą i środowiskiem zawodowym, jak i umiejętności komunikacyjnych potrzebnych w sytuacjach biznesowych. Celem takich lekcji jest umiejętność posługiwania się językiem polskim w sytuacjach zawodowych z łatwością.

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW

W dzisiejszych czasach posiadanie certyfikatu z języka obcego jest często warunkiem koniecznym, aby dostać pracę czy staż za granicą. Dlatego oferuję lekcje mające na celu przygotować Cię do egzaminu certyfikatowego z języka polskiego jako obcego.

LEKCJE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Dzieci uczą się języka obcego bawiąc. Podczas moich lekcji, dzieci bawią się, śpiewają i grają w gry językowe. Jestem rodzicem, który wie dokładnie, jak zachęcić młodych uczniów do nauki poprzez zabawę.

DOŁĄCZ TERAZ DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Niczym nie ryzykujesz, skontaktuj się ze mną i zapisz się na darmową lekcję próbną!