Loip Angielski Online

LEKCJE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Strona Główna »  LEKCJE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Loip oferuje lekcje języka angielskiego z profesjonalnym nauczycielem. Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Uczę języka angielskiego od ponad 10 lat. Byłam nauczycielem akademickim, ale postanowiłam założyć firmę Loip, by móc pracować z domu. Zdobyłam duże doświadczenie w nauczaniu języka obcego przez Skype. Zapewniam bezpłatne materiały edukacyjne oraz wnoszę głębokie zaangażowanie, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele. Podczas zajęć wykorzystuję filmy dostępne na Youtube oraz różnorodne ćwiczenia interaktywne osiągalne w sieci. Wszystkie lekcje są dostosowane do Ciebie.
Możesz zdecydować się na:

JĘZYK ANGIELSKI OGÓLNY

Podczas takich zajęć wszystkie aspekty języka: mówienie, czytanie, pisanie, słuchanie i gramatyka są w równym stopniu ćwiczone.

KONWERSACJE

Głównym celem tych zajęć jest immersja, czyli zanurzenie w języku obcym. Tutaj skupiamy się na umiejętności mówienia i słuchania.

JĘZYK ANGIELSKI W BIZNESIE

Głównym celem tych zajęć jest rozwijanie i wzbogacania słownictwa specjalistycznego, związanego z Twoją pracą i środowiskiem zawodowym, jak i umiejętności komunikacyjnych potrzebnych w sytuacjach biznesowych. Celem takich lekcji jest umiejętność posługiwania się językiem angielskim w sytuacjach zawodowych z łatwością.

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW

W dzisiejszych czasach posiadanie certyfikatu z języka obcego jest często warunkiem koniecznym, aby dostać pracę czy staż za granicą. Dlatego oferuję lekcje mające na celu przygotować Cię do egzaminu TOEFL, FCE, CAE, CPE, IELTS, abyś uzyskał angielski certyfikat językowy.

LEKCJE DLA MŁODZIEŻY

Podczas moich lekcji z nastolatkami wykorzystuję ich zainteresowania. Sięgam po krótkie filmy, ulubione piosenki, jak i gry, dzięki temu moi uczniowie chętnie biorą udział w rozmowach na interesujące ich tematy. Zachęcam młodych uczniów do nauki i pomagam im osiągnąć wyznaczone cele.

DOŁĄCZ TERAZ DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Niczym nie ryzykujesz, skontaktuj się ze mną i zapisz się na darmową lekcję próbną!